27 квітня відбувся обласний творчий звіт колективів художньої самодіяльності Технічного коледжу. Цей захід, який щорічно стає значною подією у культурно-мистецькому житті коледжу, зібрав у затишній залі палацу культури «Березіль» чи не усю спільноту викладачів, студентства та учнівства нашого навчального закладу.

Цьогоріч творчий звіт проходив під гаслом «Україна – єдина держава». Він вирізнявся масштабністю, різноманітністю творчих номерів  та нестандартним підходом до організації та проведення концерту. 

Свої творчі номери на звіт коледжу представили художні керівники:

  • Лірська Л.В. – керівник зразкового танцювального ансамблю «Промінь»;
  • Мацейків А.А. – керівник гуртка «Вокальні ансамблі та малі форми»;
  • Луцишин Б.М. – керівник художнього народного духового оркестру;
  • Олещук Н.М. – культорганізатор, керівник народного художнього  вокального ансамблю «Галичани».

Акомпанемент та музичне оформлення забезпечили  Прохоров В.В., працівники ПК «Березіль» та радіостудія коледжу.

Особливим відкриттям цьогорічного звіту стали Олена Соколова зі своєю патріотичною поезією та солістки-вокалістки: учениця Христина Бас, студентки Тетяна Дзюба, Діана Рега, викладач Марія Гречко.

Із захопленням глядачі сприйняли пісенну композицію легендарних «Beatles» «Let it be», яку майстерно виконав вокально-інструментальний  ансамбль. Студенти супроводжували свій спів вмілою грою на скрипці, фортепіано, гітарі та ударних інструментах.

Традиційно бурхливими оплесками аудиторія зустрічала танцювальний ансамбль коледжу, котрий виконав п’ять мистецьки поставлених хореографічних номерів. 

Окрасою концерту стали виступи духового оркестру та мішаного хору, котрі представили на суд публіки прекрасні тематичні музичні композиції.

Загалом учасниками художньої самодіяльності на звіті було презентовано 20 мистецьких номерів, участь у концерті взяли понад 200 студентів та учнів, а також працівники коледжу.

Високий професійний рівень та майстерність виконання відзначили не лише глядачі, а й члени журі: голова журі – лауреат Всесоюзних та Всеукраїнських конкурсів режисерів масових свят і видовищ, відмінник освіти України  Крищук Михайло Миколайович; члени журі – Козловський Ігор Васильович, Гірняк Зеновій Іванович та заслужений діяч мистецтв України Франків Михайло Омелянович.  

Захід отримав схвальні відгуки та позитивну оцінку рівня організації і проведення творчого звіту, а також підготовки та виконання учасниками співочих і танцювальних номерів.

Дирекція коледжу висловлює щиру подяку всім, хто долучались до підготовки та проведення обласного творчого звіту і подарували присутнім дивовижне свято музики і танцю.

{gallery}news/2017/2017_05_07/pix{/gallery}