З нагоди професійного свята, у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя пройшла декада, приурочена святкуванню Дня автомобіліста та дорожника.

Для викладачів вже стало хорошою традицією організовувати святкування Дня автомобіліста, а студенти завжди охоче підтримують ініціативу.

Так, протягом тижня юні спеціалісти змагалися за першість у різноманітних конкурсах та завданнях. Серед них не лише професійні конкурси («Перевезення без проблем», «Шалена черепаха», «На крутих віражах», «Автомобільна парфумерія», автошоу «Я і моя машина»), а й різного роду спортивні й інтелектуальні: турнір з футболу, волейболу, козацькі забави, а також вікторини та квести,  головною метою яких є не лише професійне спрямування студентів, а й їхній всебічний розвиток.

Декада, присвячена Дню автомобіліста і дорожника щорічно сприяє направленню енергії й талантів юних автомобілістів у правильне русло. Адже працівники транспорту мають бути не лише професіоналами своєї справи, а й мати широкий кругозір і високий інтелект. Тому викладачі циклової комісії автомобільних перевезень прикладають багато зусиль, щоб надихати студентів на навчання та забезпечувати їх всесторонній розвиток Основною метою декади є активізація студентів та підвищення інтересу до обраного фаху. Слід зазначити, що у кожному конкурсі була своя «родзинка», та не заради перемоги змагалися студенти, а заради навичок, які здобули під час тижневого квесту. 

Одним із найяскравіших дійств стало автошоу, де на імпровізованому іподромі студенти показували свої вміння та досягнення в автомобільній справі.

У п’ятницю, в заключний день відбувся святковий концерт та підведення підсумків декади. «Візьми музику в дорогу» – назва розважальної програми, де студенти мали змогу проявити себе ще й артистами. Вони  розважили публіку запальним танцями, піснями та комічними номерами. Переможців тижневого «автомобільного марафону» нагородили почесними грамотами, солодкими призами та щирою подякою.

{gallery}news/2017/2017_11_06/1{/gallery}