19 грудня 2019 року відбулась відеоконференція студентів Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та Маріупольського будівельного коледжу. Молодь подружилась під час  спільної участі в проекті «У єдності – майбутнє України»,  який реалізовувався з 4 по 12 червня у рамках Програми малих грантів громадської дипломатії  Посольства США для підтримки проектів у сфері культури й освіти. Метою проекту було руйнування соціально-психологічних стереотипів про різновекторність Сходу і Заходу України.

Під час онлайн спілкування студенти навчальних закладів обмінялись привітаннями з нагоди дня св. Миколая, розповіли про традиції Різдвяних свят, які побутують у їхній  місцевості. Учасники народного художнього вокального ансамблю «Галичани» ТК ТНТУ під керівництвом Н. Лук’янчук привітали своїх друзів колядками та віншуваннями.

Директор Технічного коледжу Володимир Калушка привітав студентський та педагогічний колектив МБК з наступаючим Новим роком і побажав миру та успіхів.  

У свою чергу, директор Маріупольського коледжу Антон Білай привітав тернополян зі святами, висловив надію на подальшу співпрацю та запросив відвідати Маріуполь. 

Студенти обох навчальних закладів щиро зраділи запрошенню, адже, хоча і пройшло півроку після завершення проекту, вони радо спілкуються та з нетерпінням чекають наступних зустрічей. 

{gallery}news/2019/2019_12_29{/gallery}