22 листопада у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді за ініціативи благодійного фонду «Бібліотечна країна» та управління культури облдержадміністрації відбулася стратегічна сесія «Розробка стратегії модернізації бібліотечної сфери регіону». З урахуванням найкращого міжнародного досвіду у форматі «Світового кафе». 

У роботі сесії взяли участь бібліотекарі області, користувачі, представники влади та громадських організацій, студенти, викладачі, підприємці, журналісти, експерти – всі ті, кому небайдужа книжка та розвиток книгозбірень. 

До цієї сесії долучилися й студенти та викладачі Технічного коледжу. Зокрема, майбутні менеджери Лілія Покришка та Олександр Шандрівський (група ОВ-308). Це не перший захід, в якому беруть участь наші студенти та викладачі. Нещодавно, скажімо, зорганізували цікаву й пізнавальну зустріч з письменницею з Івано-Франківська Оксаною Кузів, авторкою книги «Адамцьо». 

З Тернопільською обласною бібліотекою для молоді активно також співпрацюють викладачі Технічного коледжу Євгенія Василівна Семчишин, Леся Ярославівна Штокало, Леся Любославівна Брикса.

Галина ШОТ,
викладач Технічного коледжу

{gallery}news/2016/2016_12_02/2{/gallery}