Дирекція та студенти і учні Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя прийняли участь у «Ярмарку вакансій для органів місцевого самоврядування Тернопільської області», який відбувся 8 листопада 2018 р. в Українському Домі «Перемога». У ньому взяли участь також представники влади, об’єднаних територіальних громад, працівники сфери освіти та студентська молодь Тернополя. Ярмарка проводилася Тернопільською міською радою спільно з Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується за підтримки USAID. Серед громад, які представляли свій потенціал та вакансії, були Чортківська, Заводська, Шумська, Лановецька, Тернопільська, Вишнівецька, Зборівська, Підволочиська, Байковецька, Великогаївська та інші.

Студенти Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя мали змогу поспілкуватися з роботодавцями, отримати інформацію про наявні вакансії, могли на місці подати резюме роботодавцям.

Участь у «Ярмарку вакансій для органів місцевого самоврядування Тернопільської області» взяла Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, яка із зацікавленням спілкувалась з усіма присутніми – студентами, учнями, роботодавцями.

{gallery}news/2018/2018_11_22/1{/gallery}