24 травня 2017 року в Галицькому коледжі ім. Чорновола відбулась неформальна студентська конференція на тему «Діяльність органів студентського самоврядування в навчально-виховному процесі» вчора. Організатором події виступала Тернопільська  Молодіжна Міська Рада, спільно із ТК ТНТУ ім. І.Пулюя в представництві Королюк Софії, голови студентської ради Технічного  коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Козловського Михайла  та Тернопільським коледжем харчових технологій і торгівлі в лиці Артема Антоніва.

На студентській конференції були присутні коледжі та професійні технічні заклади міста, а також гості із Підволочиська, Скалата та Теребовлі.

Метою даного заходу виступала популяризація та розвиток учнівського та студентського самоврядування у коледжах та ПТЗ, об’єднання ініціативної молоді та створення умов для обміну досвідом.

Піднімались питання про призначення та напрямки діяльності студентських та учнівських рад. А також йшла мова про такі питання як: фінансування та звітність органів самоврядування, відносини між адміністрацією навчального закладу та студентами і учнями.

Окрім цього, ради навчальних закладів репрезентували їхні найбільші проекти та досягнення  за навчальний рік та ділились досвідом з питань організації тих чи інших заходів.

Усі члени конференції погодились з тим, що функціонування комунікативної платформи співпраці та подальшого розвитку взаємодії студентських та учнівських рад на рівні міста матиме підвищення ефективності роботи органів самоврядування у навчальних закладах і не тільки.

{gallery}news/2017/2017_05_31/3{/gallery}