Багато цікавої і корисної інформації завжди можна почерпнути зі сторінок громадсько-політичного видання “Вільне життя”. Не обминає вона і нашого навчального закладу. 

Так, у номері 89 (рубрика “Свято”, автор статті Вікторія Озерчук-Лотоцька) повідомляється про декаду, присвячену Дню автомобіліста, яка проходила в стінах коледжу. Назва матеріалу “Усі – професіонали, всі – переможці” повністю передає атмосферу любові до обраної спеціальності і високого фахового рівня, продемонстрованого студентами під час різноманітних конкурсів.

У наступному випуску, що за 18 листопада, в рубриці “Доброчинність” розміщена замітка Сергія Пискального “З піснею і солодощами – до літніх людей” про відвідини тернополян похилого віку студентами Технічного коледжу.

Стаття “Енергія вітру” (рубрика “Винаходи”, номер 89) на шпальтах друкованого видання розповідає про двох колег, Олександра Приймака і Тараса Водяного, які просувають проект масового виробництва вітрогенераторів Sirocco. Винахід Олександра на 10-15% ефективніший від звичайних вітряків і не має аналогів на українському ринку. Тарас – виконавчий директор проекту, займається маркетинговою стратегією. Обидва розробники – випускники технічного університету, а Тарас Водяний, який навчався в нашому навчальному закладі за спеціальністю “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”, ще тоді відзначався різносторонніми інтересами і творчістю. 

Тема поновлюваних джерел енергії і в Україні, і в світі стає все актуальнішою. Бажаємо успіхів!

Огляд підготувала Світлана Олеськів

{gallery}news/2016/2016_11_23/2{/gallery}