Люди мандрували завжди. У стародавньому світі основними мотивами подорожей були торгівля, загарбання нових територій, прочанство, пізнавальні потреби, лікування, розваги.

Основними категоріями населення, представники яких стали першими туристами, були дворяни. Для молодих дворян своєрідний “гранд-тур ” по Європі був доповненням до основної освіти, і вони його здійснювали перед тим, як розпочати свою професійну або політичну кар’єру.

Сучасне покоління має набагато більше можливостей для подорожування. А починати великі мандри слід з дослідження рідного краю.

24 лютого учні та студенти Технічного коледжу здійснили навчально-ознайомчу поїздку на південь Тернопільської області. Під час мандрівки ознайомились з історією Сидорівського замку-корабля, погуляли підземними лабіринтами в печері Кришталева, поблукали вулицями вечірнього Чорткова.

Для учнів професії «Агент з організації туризму» це була чудова нагода познайомитись з історичними та природничими туристичними об’єктами Тернопільщини, навчитись прораховувати тривалість та протяжність подорожі.

Для студентів групи КІ-106 досвідчений спелеолог Єрмакова Т.А. провела майстер-клас по орієнтуванню в печерах.

Організацією і проведенням подорожі займались викладачі та майстри виробничого навчання Грухіна Т.Я., Радчик Г.І., Єрмакова Т.А., Мартинюк О.Д.

Мандрівка – це завжди пізнання чогось нового. А користь від подорожі подвоюється, коли вдається теоретичні знання застосувати на практиці. Тож навчайтесь, мандруючи, і мандруйте, навчившись.

 {gallery}news/2019/2019_03_03/1{/gallery}