Початок нового навчального року – це завжди виняткова і радісна подія. Позаду тепле літо, гаряче сонце і море вражень , попереду – нові турботи, друзі, цікаві знайомства.

Свято Першого вересня коледжанська родина традиційно святкує разом, урочистою лінійкою та концертом.

Ось і цей рік не став винятком. Уже з самого ранку коледж майорів вишиванками, квітами, дзвенів музикою та щасливим голосами. З привітальним словом до молоді виступили священик церкви св. Петра преподобний отець Пантелеймон, перший проректор з науково—методичної роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Дячук  Степан Федорович , а також директор коледжу, заслужений працівник освіти України Калушка Володимир Павлович. Студенти та учні-учасники художньої  самодіяльності  подарували усім присутнім низку мистецьких номерів.

Особливим гостем свята стала Гурняк Марія Ярославівна, мати випускника коледжу 2006 року, військового кореспондента Гурняка Віктора, котрий загинув у АТО поблизу с. Сміла Луганської області 19.10. 2014 року і посмертно нагороджений званням героя. У своєму виступі жінка привітала молодь коледжу з початком навчального року і висловила щиросердечну вдячність усім небайдужим, котрі вшановують пам’ять героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Слід відзначити, що у коледжі відкрито меморіальну дошку Віктора Гурняка, а серед студентів та учнів проводиться чимало виховних заходів, волонтерських акцій, спрямованих на вшанування героїв України.

{gallery}news/2017/2017_09_08/2{/gallery}