25.01.2018р. відбулися педагогічні читання на тему «Дидактичні умови реалізації інноваційних форм навчальної діяльності студентів коледжу». 

Про освіту майбутнього, порівняльну характеристику діяльності навчальних закладів Європи і України, роль та значення інновацій у становленні конкурентоздатного випускника коледжів, необхідності партнерської взаємодії викладачів з студентами наголосила кандидат педагогічних наук Каплун І.В.

Викладач вищої категорії Дранівська М.Б. розповіла про використання інноваційних технологій навчання як засобу формування позитивної мотивації студентів, активізації їх навчально-дослідної діяльності, використання інтерактивних технологій при викладанні дисциплін професійно-практичного циклу.

«Покликання і обов’язок викладача не тільки давати освіту, а й виховувати культурну, інтелігентну, з почуттям національної гідності всесторонньо розвинуту молодь на основі моральних цінностей і викристалізованих високодуховних традицій поколінь, виховання народу, виховання нації» – закликає викладач-методист Коневич О.В.

Методист Брикса О.Л.

{gallery}news/2018/2018_01_29{/gallery}