27 лютого 2018 року на базі Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського відбувся ІІ (обласний) етап VIII Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу непедагогічних закладів освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, і засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури на тему «Науково-дослідницька робота на заняттях словесності».

Урочисте відкриття заходу розпочалося вітанням учасників художньої самодіяльності – студентів, викладачів та директора Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського. Високий рівень виконавської та хорової майстерності учасників художньої самодіяльності не могли залишити нікого байдужим.

Із вітальним словом до присутніх звернулися Мазур Петро Євстахійович – директор Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського; Лещик Ірина Богданівна – методист  Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області; Бойчук Тетяна Василівна – голова методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області, викладач Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

Філологічне змагання студентів відбувалося в присутності членів оргкомітету та проходило в доброзичливій атмосфері. 

Учасники олімпіади та викладачі відвідали музеї училища: «Життя та діяльність Арсена Річинського» й Музей історії навчального закладу. Завідувач музеїв Наталія Богданівна Гетьман розповіла присутнім про історію створення експозицій та ознайомила гостей з постаттю видатного лікаря-просвітителя Арсена Річинського.

У рамках проведення засідання методичного об’єднання також було репрезентовано літературно-біографічний нарис «На крилах Лесиної долі», від перегляду якого присутні отримали справжню духовну та мистецьку насолоду. Також викладачі-філологи мали можливість побувати у світлиці Уласа Самчука й музеї Юліуша Словацького.

Після перевірки олімпіадних робіт компетентне журі затвердило такі результати:

 

Місце

Прізвище,  імя, по батькові студента

Навчальний заклад

Прізвище,  імя, по батькові викладача

Перше

Новосільська

Ірина

Володимирівна

Чортківський державний медичний коледж

Петрушенко Олександра Ігорівна

 

 

Друге

Демидась

Ганна Василівна

Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя

Бойчук

Тетяна Василівна

Свистун

Степан Андрійович

Тернопільський кооперативний торгівельно-економічний коледж

Коваль

Ірина Романівна

 

 

Третє

Лосик

Юлія Олегівна

ПВНЗ «Медичний коледж»

Химчук

ЛюбовЛьвівна

Дишлюк

Наталія Василівна

ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»

Ярема

Лілія  Андріївна

Куций  Олег Володимирович

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»

Зборівська Оксана Мирославівна

 

Вітаємо переможців олімпіади з української мови та їх викладачів!

Особливі слова вітань для студентки групи КН-221 Ганни Демидась, яка в нелегкій боротьбі з найкращими студентами області виборола почесне друге місце.

Учасники зібрання високо оцінили рівень проведення заходу та щиро подякували адміністрації й викладацькому складу Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського.

{gallery}news/2018/2018_03_11/2/{/gallery}