З метою створення сприятливих умов для розвитку ІТ середовища та підвищення рівня ІТ освіти, вперше в Тернополі 12 жовтня 2017 р. в “Перемозі” відбувся фестиваль “Файне.ІТ”, який зібрав близько півтисячі тернополян. 

Прийшли айтішники-початківці, студенти та ті, хто мріє працювати в сфері ІТ. Новий формат спілкування, роботи та навчання для тих, хто шукає натхнення, нові знання та приємні знайомства у сфері IT та бізнесу.  

Cтуденти коледжу спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Комп’ютерна інженерія» також брали участь у фестивалі, де  познайомилися з сучасними технологіями IT-компаній, новими програмними засобами, вакантними посадами, брали активну участь у розіграші призів. 

{gallery}news/2017/2017_10_18/pix{/gallery}

Сучасне суспільство наповнене і пронизане потоками інформації, які потребують обробки. ІТ-галузь є найдинамічнішим сегментом світової економіки, вже в 2020 році кожна третя вакансія в світі буде зі сфери ІТ. Для того, щоб стати хорошим  спеціалістом в IT,  треба мати величезну витримку, бажання дізнаватись щось нове, бо ІТ розвиваються з кожною секундою, і за цим потрібно встигати слідкувати. Хорошим стимулом є те, що це перспективна робота з хорошою зарплатою. 

На фестивалі свої технології  та напрямки представляли більше 10 компаній:

 

 Ознайомили з базовим планом, «Як стати хорошим IT – шником».

 

 Дали хороші поради, якщо щось не виходить.

 

Запропонували вакансії.

 

Представили сучасні технології.

 

Розказали – «Як опанувати омріяну IT-професію»

 

Показали актуальні тренди в IT.

Студенти почерпали багато корисної  та цікавої інформації в сфері IT.

Започатковано співпрацю з ІТ компаніями та фірмами м.Тернополя з метою подальшої співпраці в сфері практичної діяльності,  покращення навчання студентів та їх майбутнього працевлаштування .