Щороку 27 вересня в нашій державі святкують Всесвітній день туризму. Історія стверджує, що туризм, як масове явище, виник порівняно недавно – на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом тією чи іншою мірою стала займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються. Популярність туризму пояснюється дуже просто: туризм – це вигода в усіх напрямках. Він не тільки сприяє процвітанню й добробуту туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки, а й дає величезний заряд бадьорості.

Протягом 14 років в Технічному коледжі існує професія «Агент з організації туризму».  Вже наші випускники приходять ділитись власним туристичним досвідом з теперішніми учнями.  І вже важко залишатись в межах одного дня,  бо турист – це не професія, а стан душі. 

Відділення професійної підготовки запрошує всіх на заходи, присвячені Всесвітньому дню туризму:

25.09 – зустріч з нашим випускником Клименком Романом, який презентує веломандрівку Європою.  Початок о 13 годині в актовій залі; 

26.09 – змагання «Весела гонка», конкурс «Похідна каша» та посвята першокурсників в туристи відбудеться в лісопарку «Здоров’я». Початок о 11 годині.

27.09 – безпрограшна лотерея та туристична вікторина відбудуться на великих перервах у вестибюлі коледжу.

03.10 – з метою ознайомлення з природою та історією рідного краю організовується подорож «Забуттям не заростає честь та слава козаків» за маршрутом Тернопіль – Залужжя – Збараж – Тернопіль.

В І Т А Є М О  З  ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ!!!

Викладачі та майстри в/н 
професії «Агент з організації туризму»

 {gallery}news/2018/2018_09_25{/gallery}