На шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. Герої Небесної Сотні стоять в одному ряду з героями УПА, героями Крут, – серед тих, хто душу й тіло поклали за майбутнє нашої держави та нашу свободу. 

Концерт-реквієм, підготований культорганізатором коледжу Щербанюком Ігорем під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Мартин Галини Михайлівни, вразив усіх присутніх на заході.

…У скорботній тиші завмерла переповнена актова зала, коли її огорнуло полум’я запалених у руках юнаків та дівчат свічок, – данини пам’яті про невинно убитих. Пісні-посвяти «Запалю свічу», «Журавлі», «Не твоя війна», «Мальви» виконали учасники художньої самодіяльності коледжу Коломия Максим, Білоус Юлія, Вишковська Галина, Данилюк Христина, Климець Катерина. Романом Процанін виконав пісню «Мати виряджала сина на війну», слова і музику до якої сам написав.

Образ матері та сина – героя, захисника незалежності, майстерно продемонстрували в інсценізації «Ваш син – Герой» Перець Юлія та Іван Буртник.

Також студенти переглянули художній фільм «Зима, що нас змінила».

Особливо емоційною була частина «години пам’яті», коли у кінострічці згадувались перші жертви Майдану – Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Роман Сеник та Юрій Вербицький.

“Тарасе, знову нас в кайдани… За те, що вийшли на Майдани.
Бо все ще правди в Україні немає, батьку, і донині.
Але є віра, а в ній ‒ сила, що буде матінка щаслива.
Заколосяться, ніби жито, слова пророчі “Заповіту”!

{gallery}news/2020/2020_02_23/4{/gallery}