Ректор Вільнюської колегієї/університету прикладних наук (Литва) Жиманте Янкаускене та директор ТК ТНТУ імені Івана Пулюя Володимир Калушка уклали меморандум про співпрацю в галузі освітньої та наукової діяльності, а також у культурній, соціальній і спортивній сферах.  

В бізнес-форумі взяли участь заступники директора з навчальної роботи  Я.Д. Шевчук і В.Н. Волошин, а також зав. відділом ІТМТ Кодлюк І.В. 

Меморандум було підписано в рамках бізнес-форуму «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Тернопільської області», який відбувся 5 листопада 2019 р. в Тернопільській облдержадміністрації. 

На форумі виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Менеджери та директори литовських компаній розповіли про литовський бізнес, а також відзначили можливості для спільних литовсько-українських проектів.

Між Вільнюською торгово-промисловою та ремісничою палатою і Тернопільською обласною державною адміністрацією було підписано меморандум про співпрацю.

Також відбулася панельна дискусія щодо пошуку нових можливостей для литовсько-українського бізнесу, у якій взяли участь представники обох країн.

{gallery}news/2019/2019_11_06/3{/gallery}