15 травня світ відзначав Міжнародний день клімату. Студенти і викладачі Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя щиро підтримують заклики метеорологів щодо захисту клімату та розуміють вагу цього важливого ресурсу, що впливає на добробут нинішніх і майбутніх поколінь.

До цієї події, викладач екології, біології та хімії Ткач Галина Михайлівна, спільно з працівниками Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості організувала екологічний тренінг для студентів 1 курсу « Клімат змінюється. Час діяти!». Протягом кількох годин учасники активно співпрацювали, обговорювали проблему кліматичних змін, прогнозували наслідки і знаходили шляхи оптимізації. У жвавій і невимушеній атмосфері з’являлись свіжі ідеї, робились сміливі висновки…

Тренінг здійснювався у рамках програми «SPARE ENERGY HUB», що реалізується за підтримки Норвезького товариства охорони природи. 

Захід, що відбувся, є першим етапом спільного екологічного проекту між Технічним коледжем ТНТУ імені Івана Пулюя і Тернопільським обласним центром еколого-натуралістичної творчості. Подальша співпраця передбачає ряд цікавих екологічних заходів і подій, які сприятимуть підготовці компетентних і різнобічно розвинених спеціалістів.

{gallery}news/2017/2017_05_23/3{/gallery}