Всім відомо, що Тернопільщина має значний туристичний потенціал. Технічний коледж, як навчальний заклад, який одним з першим розпочинає підготовку потрібних для ринку праці фахівців, ще з 2007-го року випускає кваліфікованих робітників – агентів з організації туризму, з 2012-го розпочато підготовку молодших спеціалістів з туристичного обслуговування. Коледж є активним учасником щорічних Західноукраїнських туристичних виставок-фестивалів. Тому все, що відбувається в цій галузі, викликає глибоку зацікавленість як в студентському середовищі, так і серед педагогів.  

Гості з 18-ти країн світу – представники іноземних компаній та фірм – 19 травня прибули до нашого міста для участі в інвестиційному форумі  «Тернопільщина Invest-2016». Пленарне засідання проходило на базі торговельно-розважального центру “Подоляни” під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер!».  Форум продовжив роботу у Збаразькому замку, де відбулися офіційні зустрічі керівництва держави і області з іноземними делегаціями. Були підписані угоди про співробітництво.

На форумі було презентовано понад 30 проектів зі всіх районів області і міста Тернополя. Педагог відділення професійної підготовки, майстер виробничого навчання Єрмакова Т.А. прийняла участь в панельній дискусії в галузі туризму і презентувала інвестиційний проект по створенню спелеотуристичного комплексу «Королівка».

Сподіваємось, що презентабельний захід, який викликав зацікавленість і наших земляків з сусідніх областей, дасть плідні результати для розвитку економіки та туризму на Тернопільщині. А педагогічний колектив Технічного коледжу забезпечуватиме нові підприємства і фірми висококваліфікованими фахівцями.  

Підготувала С.Олеськів

Виступає головуючий форуму «Тернопільщина Invest-2016» – заступник директора, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА Назар Яворський.

 

Майстер в/н Технічного коледжу Єрмакова Т.А. представляє проект будівництва та надання послуг спелеотуристичним комплексом.

 

Президент Української асоціації екологічного та активного туризму Сергій Підмогильний і Т. Єрмакова