4-7 листопада 2019 року в Києві відбулася грандіозна подія в світі інновацій – ІV Міжнародний форум «INNOVATION MARKET 2019». На захід була запрошена команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, яку представляли викладач комп’ютерних дисциплін Андрій Недошитко та студентка групи КІ-306 Ангеліна Недошитко.

«INNOVATION MARKET» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів усфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу, інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. У форумі взяли участь понад 250 учасників та близько 100 спікерів.

Команда Технічного коледжу представила проект інноваційного майданчика «TechnoLab», мета якого – об’єднати активну студентську молодь та викладачів-менторів для розробки й наступної реалізації інноваційних проєктів у галузі програмування, IT-сфери та розумної електроніки.

Особливе зацікавлення серед гостей стенду викликали практичні розробки, зокрема представлена на виставці система спортивного хронометражу «SKIt» та освітній проєкт – школа «Techno-Go», яку було проведено в ТК ТНТУ ім. І. Пулюя для учнівської молоді Тернополя.

Учасники форуму отримали неймовірні враження від події, надихнулися спілкуванням із цікавими людьми в дружній атмосфері, побачили нові перспективи та можливості.

{gallery}news/2019/2019_11_15{/gallery}