«Обирай своє майбутнє» – під таким гаслом 16-го листопада в Українському домі «Перемога» проходив інформаційно-просвітницький захід, організований спільно управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільськими обласним та міськрайонним центрами зайнятості, Тернопільською міською радою.

Директор Технічного коледжу В.П.Калушка та адміністрація велику увагу приділяють профорієнтаційній роботі. Тому коледж є активним учасником цього масового заходу, який вже став традиційним. Адже це прекрасна нагода поширити інформацію про професії та спеціальності, за якими провадить підготовку коледж, серед старшокласників області і запросити на навчання в коледж.

Виставкову експозицію  коледжу підготували старший майстер Я.Я.Кізима, методист Н.С.Василик та майстри в/н Гупка В.М. і Олеськів С.В.

Учні групи ОКВ-30 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки» (майстер в/н Гамівка Н.Р., викладач спецдисциплін Тхір І.Л.) Довгий Віталій, Вітенько Микола та Борецький Дмитро представили до уваги майбутніх абітурієнтів майстер-клас по створенню колажів в програмі Adobe PhotoShop.

Велику зацікавленість відвідувачі виставки проявили до процесу виготовлення виробів з бісеру, фігурок з повітряних кульок та паперопластики – орігамі. Майстер-класи демонстрували учениці групи СПГ-34 Раєвська Роксолана та СПГ-24 –  Грещук Соломія та Судин Іванна.

Електронне видання  Вісник.Тернополян (http://visnyk.te.ua) помістило інтерв’ю з представниками Технічного коледжу:

– Я навчаюся на відділенні професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, – мовила Роксолана Раєвська. – Здобуваю професію соціальний працівник, гувернер. Для того, щоб бути добрим вихователем дітям, треба їх чимось зацікавити. Отож, мушу сама вміти малювати, створювати орігамі, виплітати вироби з бісеру.

Дівчина на кілька хвилин схилилася над аркушем білого паперу, орудуючи пензликом, – і ось різнобарв’ям кольорів розцвів сонячний пейзаж.

…Приєдналася до розмови майстер виробничого навчання коледжу Віра Губка: – В питаннях підготовки необхідних на ринку праці фахівців Технічний коледж тісно співпрацює з обласною службою зайнятості.

На урочистому відкритті було надано слово заступнику директора П. Лукашуку, який розповів учнівській молоді про перспективи навчання  в Технічному коледжі.
Експонати виставки – роботи учнів відділення професійної підготовки.
Майстер-класи проводять учні за професією «Оператор комп’ютерної верстки. Оператор комп’ютерного набору» та «Соціальний працівник. Гувернер».
Майбутніх абітурієнтів зацікавила газета коледжу «Студентський меридіан».
Біля виставкового павільйону коледжу було людно.
Учасники виставки.