4 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області, а також засідання методичного об’єднання викладачів інформатики. Ці заходи проводились на базі  Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського.

На цьогорічному ІІ етапі відповідно до Положення «Про проведення Х   Всеукраїнської олімпіади з  інформатики та комп’ютерних  технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а» були представлені переможці І етапу від закладів ВНЗ І-ІІр.а. нашої області. 

Творчому змаганню передувало урочисте відкриття з вступним словом директора коледжу, кандидата педагогічних наук Пахолка Р.І. та невеликий концерт фольклорного гурту.

{gallery}news/2017/2017_04_11/1{/gallery}

 

Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя гідно представив студент групи ОКС- 306 Радчук Дмитрій (викладач інформатики Цимбалюк Л.В.). Учасники олімпіади проходили тестування та виконували комплексні завдання.

{gallery}news/2017/2017_04_11/2{/gallery}

 

Паралельно з олімпіадою відбулося засідання методичного об’єднання на тему: «Формування позитивної мотивації до навчальної діяльності на заняттях інформатики у ВНЗ І-ІІ р.а» Учасники заслухали багато цікавих виступів своїх колег та взяли участь у пізнавальному майстер-класі «Гейнифікація як засіб формування позитивної мотивації до навчання».

{gallery}news/2017/2017_04_11/3{/gallery}

 

За підсумками олімпіади наш студент Радчук Дмитрій, виявивши високий рівень  знань, умінь та навичок і виборов призове третє місце серед учасників з сімнадцяти ВНЗ області. Це гідна перемога, яка засвідчує наполегливу працю студента і його викладача-наставника.

{gallery}news/2017/2017_04_11/4{/gallery}

 

Переможців та учасників привітав директор коледжу Р.І.Пахолок, побажав нових перемог на шляху до здобуття спеціальності. 

{gallery}news/2017/2017_04_11/5{/gallery}

 

Ми вітаємо з перемогою  та бажаємо творчих успіхів і нових перемог!