16 квітня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

В Олімпіаді взяли участь команди вищих навчальних закладів міста Тернополя та області (загалом 40 команд).

Від коледжу брали участь три команди під керівництвом викладача комп’ютерних дисциплін Марціяш Галини Ярославівни:

  • Команда TNTU_TC_Skype у складі  Драпака Василя, Свідерського Василя, Жежеля Андрія.
  • Команда TNTU_TC_Portal у складі Варакути Сергія, Івашенюка Юрія, Печенюка Андрія.  
  • Команда TNTU_TC_Fr13nds у складі Поліщука Антона, Кучми Олександра, Сікорського Ярослава.

Команда коледжу TNTU_TC_Skype виборола 1-ге  місце,  а команда  TNTU_TC_Portal  – 2-ге місце серед команд коледжів і технікумів та посіли 6-те та 14-те місце в загальному заліку серед команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації. 

Вітаємо переможців!

{gallery}news/2016/2016_04_30{/gallery}