Вітаємо студентів Технічного колежу  ТНТУ ім. І. Пулюя спеціальності «Комп’ютерні науки», які показали  високі знання, уміння і навички командної роботи з алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів та успішно пройшли у ІІ етап студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2018 (1/4 світового фіналу).

13 квітня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2019.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

В Олімпіаді взяли участь команди вищих навчальних закладів міста Тернополя та області (загалом 47 команд).

Від коледжу брали участь  сім команд під керівництвом викладачів комп’ютерних дисциплін Марціяш Г. Я. та Слободяна Р.О.:

Команда коледжу C_TC_TNTU_ ICTeam ( учасники: Пелішко Максим, Бекер Іван, Закопець Андрій) виборола 1-ге  місце,  а команда  C_TC_TNTU_Sempai (учасники: Мартинюк Володимир, Кліщ Максим, Салійчук Володимир) – 2-ге місце серед команд коледжів і технікумів та посіли 5-те та 7-те місце в загальному заліку серед команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації, також обидві команди пройшли до  ІІ етапу олімпіади (1/4 світового фіналу).

Усі команди коледжу   показали високі  результати та уміння виконувати завдання в галузі програмуванні.

Вітаємо переможців!

{gallery}news/2019/2019_04_16/1{/gallery}