27 лютого 2020 року на базі Технічного коледжу ТНТУ  ім. І.Пулюя відбувся фінал альтернативної олімпіади за спеціальністю «Комп’ютерні науки». 

Організаторами олімпіади виступили Тернопільський комунальний методичний центр  науково-освітніх інновацій та моніторингу, а також  адміністрація та викладачі циклової комісії комп’ютерних систем і мереж Технічного коледжу.     

Учні тернопільських шкіл мали можливість перевірити свої вміння у виконанні типових завдань ІТ-спеціалістів. Конкурсанти  створювали програмні продукти, розробляли макети власних сайтів, знайомилися з основами комп’ютерних мереж. Також учасникам було представлено лабораторію роботехніки, керівники якої продемонстрували розроблені ними Arduino- автомобілі, вимірювальні пристрої та інші роботизовані комплекси.

Переможцем серед юних ІТ-спеціалістів став Петрик Петро, учень ТЗОШ № 13. 

Тернопільський комунальний методичний центр  науково-освітніх інновацій та моніторингу висловлює  щиро подяку адміністрації та викладачам Технічного коледжу ТНТУ  ім. І.Пулюя. за організацію та проведення фінальних етапів альтернативної олімпіади «Обирай професію».

{gallery}news/2020/2020_03_06/1{/gallery}