У Технічному коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя з 12 по 14 листопада проходив відкритий обласний фестиваль-конкурс «Феєрія талантів».  

У фестивалі молодь Тернопілля змагалась за першість у номінаціях: вокальне мистецтво; хореографічне мистецтво; народне інструментальне мистецтво; акторське мистецтво, декламаторське мистецтво.

Конкурсні виступи учасників фестивалю оцінювало високопрофесійне журі в складі: 

  • Лемішка Ярослав Петрович – професор, народний артист України;
  • Шергей Григорій Платонович – директор департаменту культури Тернопільської ОДА, Заслужений діяч мистецтв України;
  • Овод Наталія Миколаївна – Заслужений працівник культури України; 
  • Олексин Галина Степанівна – викладач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ імені Володимира Гнатюка;
  • Уляна Шерстій – магістр музичного мистецтва.

Оргкомітет фестивалю-конкурсу – Мартин Г.М., Коневич О.В. та Щербанюк І.М. – започаткували фестиваль з метою пропагування української культури, духовності, художньо-естетичного виховання молоді.

Протягом трьох конкурсних днів майже 300 учасників з різних навчальних закладів Тернопільської області демонстрували свої вміння і таланти; аура краси та захоплення мистецтвом панувала в актовій залі коледжу. Завершився фестиваль гала-концертом.

В нагородженні переможців фестивалю взяли участь заступник міського голови Бицюра Л.О. і головний спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації  Носоненко Н.О.

Оргкомітет фестивалю-конкурсу висловлює щиру вдячність учасникам фестивалю за збереження української культури, проявлені творчість, ентузіазм та сподівається на подальшу співпрацю. 

{gallery}news/2019/2019_11_17/1{/gallery}

{gallery}news/2019/2019_11_17/2{/gallery}

{gallery}news/2019/2019_11_17/3{/gallery}

{gallery}news/2019/2019_11_17/4{/gallery}