Студенти-другокурсники спеціальності 275 «Транспортні технології» (Організація перевезень та управління на автотранспорті) 6 червня здійснили екскурсійний похід на автотранспортне підприємство міста Тернополя ТОВ «МВ Стеллар».

Програмою екскурсії передбачалося ознайомлення з історією,  виробничою базою  та адміністративною роботою  підприємства, з метою формування у студентів уявлення про сучасні технології на транспортному ринку.

ТОВ «МВ Стеллар» здійснює перевезення вантажів по Україні та за кордон, займається ремонт транспортних засобів, має сертифіковані мийки, надає транспортно-експедиційні та комерційні послуги. Налічує близько 160 одиниць рухомого складу та 350 працівників. 

Для студентів цікавим і корисним було ознайомлення з можливостями ТОВ «МВ Стеллар». Тут використовується сучасне, високотехнологічне обладнання для виконання різноманітних технічних завдань, які виникають в процесі організації перевезень. Також побачили роботу сучасної, сертифікованої мийки, складських приміщень, зони поточного ремонту, зони технічного обслуговування рухомого складу.  А також цех по виготовленні спеціалізованих цистерн-напівпричепів.

Особливу зацікавленість студенти проявили до роботи  комерційного, диспетчерського та логістичного відділів. Майбутні спеціалісти-перевізники мали змогу побачити процес слідкування за роботою транспортного засобу на лінії, проблеми, які виникають при складанні графіків руху при міжнародних перевезеннях та технологічний процес організації перевезень.

Під час екскурсії студенти зустрічались з випускниками нашого коледжу минулих років, які працюють в даному підприємстві на різних посадах. Вони розповіли про хороші умови праці та високу заробітну плату, що надає впевненості студентам у правильності вибору спеціальності.

Останнім часом підприємство збільшує об’єми перевезень, а тому потребує кваліфікованих спеціалістів транспортних технологій.  Крім того, наші випускники можуть працевлаштуватись у даному підприємстві, як наголосила начальник відділу кадрів, навіть без досвіду роботи. Усе це дає підстави стверджувати, що випускники даної спеціальності мають гарні перспективи щодо працевлаштування.

{gallery}news/2018/2018_06_13{/gallery}