Сьогодні забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді є одним із пріоритетних завдань розвитку держави, адже саме вона є найактивнішою частиною працездатного населення. Лише з урахуванням динаміки рівня зайнятості молодих фахівців можна розробляти соціально-економічні прогнози розвитку країни на довготривалу перспективу. Саме тому в Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя вже стали традиційними екскурсії студентів коледжу на провідні підприємства галузі міста.

Багато уваги працевлаштуванню випускників приділяють на відділенні електронних апаратів Технічного коледжу. Велике значення має фахова спроможність відділення задовольняти вимоги підприємств у фахівцях. Випускники відділення за останні 5 років працевлаштувались у більш ніж 50 компаній, що працюють у галузі радіоелектроніки в Україні.

З метою ознайомлення із впровадженням новітніх технологій  на сучасному виробництві  для студентів  3 та 4 курсів спеціальності  «Телекомунікації та радіотехніка» Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя під керівництвом викладачів Василишин О.З, Недошитко Л.М. та Штогрин П.І., відбулось знайомство  з підприємством  «СЕ Бортнеце-Україна». 

Компанія «СЕ Борднетце-Україна» є частиною великою корпорації із німецько-японським корінням, історія якої налічує вже більше ста років. Підприємство виготовляє кабельно-провідникову продукцію для автомобілів марок Audi, Volkswagen, електрокару Porsche Taycan та інших світових брендів.

Саме завдяки співпраці з підприємством  «СЕ Бортнеце-Україна» ми маємо можливість показати  майбутнім спеціалістам спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» реальне виробництво та технологічні процеси   у виготовленні  електричних в’язок  для традиційних автомобілів та  електроавтомобіля  Porsche Taycan.

Атмосферу відкритості та конструктивності екскурсії додав той факт, що студенти мали змогу ставити запитання, які стосуються, приміром, потреби в молодих фахівцях, можливостями проходження технологічної та переддипломної практик, вимогами, що пред’являються до кандидатів, умовами роботи у виробничих та управлінських структурах підприємств. Також студентів цікавили питання заробітної платні та перспективи кар’єрного росту.

Ми щиро сподіваємось, що саме переваги та можливості, які відкриває підприємство зацікавлять активну, цілеспрямовану молодь. 

{gallery}news/2020/2020_02_29/2{/gallery}