2 листопада 2017 року студенти спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» та викладачі циклової комісії механічних дисциплін Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя відвідали ТОВ Завод «Ремпобуттехніка», що в Тернополі. Особливо молодих людей зацікавили методи обробки листового металу на високоточному обладнанні з числовим програмним забезпеченням. 

Гостей зустріла директор підприємства Слободянюк Людмила Пантелеймонівна, яка й провела оглядову екскурсію по виробничому цеху. Студенти спостерігали за процесами лазерного розрізання металів, фрезерування деталей на сучасних верстатах з ЧПК та роботою координатно-пробивного пресу. Основними матеріалами для виготовлення продукції на виробництві служить алюмоцинк та анод цинковий, що набули широкого поширення завдяки високій стійкості проти корозії, привабливому зовнішньому вигляду (срібний відтінок не тускніє з плином часу) та їх економічній доцільності.

Під час екскурсії до групи підійшла власник товариства – Колос Ольга Степанівна. Цікаво було почути від людини, яка досягнула значного підприємницького успіху, що найближчим часом ТОВ Завод «Ремпобуттехніка» планує закупити ще чотири одиниці сучасного обладнання з ЧПК і запрошує на навчання та до співпраці наших студентів.

Тож ми щиро дякуємо керівництву підприємства за цікаву та пізнавальну екскурсію, бажаємо йому процвітання й маємо надію, що такі зустрічі як на виробництві, так і в стінах нашого навчального закладу відбудуться ще неодноразово.

Голова циклової комісії механічних дисциплін 
Зобнінська Ольга Ярославівна

 {gallery}news/2017/2017_11_06/2{/gallery}