Вперше у Тернопільській області 26 лютого 2019 року була проведена олімпіада з інженерної та комп’ютерної графіки для закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації. Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя приймав другий (обласний) етап олімпіади за двома напрямками: секція І – 3D-моделювання, секція ІІ – графічний дизайн. Організатором олімпіади була Рада директорів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської області та обласне методичне об’єднання викладачів інформатики за участі викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки. 

Відрадно, що на пропозицію голови обласного методичного об’єднання викладачів інформатики Посвятовської О.Б.  взяти участь у другому (обласному) етапі олімпіади відгукнулося 15 переможців І (внутрішнього) етапу з дев’яти ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської області. 

Наш навчальний заклад радо зустрічав викладачів та студентів з Бережанського агротехнічного коледжу, Галицького коледжу ім. В. Чорновола (м. Тернопіль), Гусятинського коледжу, Заліщицького аграрного коледжу ім. Є Храпливого, Зборівського коледжу, колежу економіки, права та інформаційних технологій (м.Тернопіль), Кременецького лісотехнічного коледжу, Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу.

З вітальним словом до учасників олімпіади та викладачів методоб’єднання  звернувся директор Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Калушка В.П. Голова методоб’єднання Посвятовська О.Б. ознайомила присутніх з Положенням та порядком проведення олімпіади, Лещик І.Б., методист Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської обл., озвучила програму засідання обласного методичного об’єднання. 

Під час виконання практичних завдань учасниками  секцій 3D-моделювання та графічного дизайну, досвідчені педагоги Технічного коледжу  ТНТУ ім. І. Пулюя Фігурська Л.В. та  Штокало Л.Я. виступили із змістовними та пізнавальними доповідями на теми «Тренди сучасної освіти» і «Використання мережі Internet та спеціальних мереж в практичній діяльності сучасного викладача».

Для гостей коледжу зав. відділення транспорту та інженерної механіки Залуцька Н.В. та зав. відділення електронних апаратів Приймак В.А. провели цікаву та пізнавальну екскурсію навчальним закладом. 

Переможцями ІІ (обласного) етапу  олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки стали:

Секція І – 3D-моделювання:

1 місце – Якименко Владислав Петрович (Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя);

2 місце –  Столярчук Микола Степанович (Гусятинський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя);

3 місце – Алкін Роман Олегович (Кременецький лісотехнічний коледж).

Секція ІІ – графічний дизайн:

1 місце – Созанська Олександра Андріївна (Галицький коледж ім. В. Чорновола);

2 місце – Липак Тарас Андрійович (Зборівський коледж ТНТУ

ім. І.Пулюя)

3 місце – Дябло Захар Назарович (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж)

Урочисту церемонію нагородження учасників дипломами та заохочувальними призами, а переможців олімпіади – грамотами Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської обл. та цінними призами провів заступник директора з навчальної роботи Волошин В.Н.  Оголошення результатів  супроводжувалися виступами талановитої молоді нашого коледжу: лунали вітальні слова від студентської Ради та милозвучні пісні у виконанні Ангеліни Недошитко, Ілони Павлюк та Діани Реги. 

Нашу область у наступному етапі змагань, який відбудеться 22 березня 2019 року у м. Херсон на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, представлятиме Якименко Владислав Петрович (секція 3D-моделювання) та Созанська Олександра Андріївна (секція графічний дизайн).

Бажаємо молодим людям не зупинятися на досягнутому,  підвищувати свою фахову майстерність з комп’ютерної графіки та вибороти перемогу! 

  {gallery}news/2019/2019_03_03/2{/gallery}

Голова ЦК механічних дисциплін Зобнінська О.Я. 

та викладач інженерної та комп’ютерної графіки, к.п.н Гаврищук І.В.