14 лютого, до улюбленого свята всіх закоханих – Дня святого Валентина, в коледжі проходила музично-розважальна програма «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова», яку підготували викладач туризму та англійської мови, культорганізатор Щербанюк Ігор спільно із членами студентської ради коледжу Дмитришин Нелею та Павлюк Ілоною.

Це свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, набуває все більше популярності в Україні. Недарма його відзначають напередодні весни, коли разом з природою відновлюються почуття. За переказом, воно пов’язане із вшануванням великомученика Валентина – священика, який усупереч наказу імператора Клавдія ІІ таємно вінчав закоханих.

Під час святкової програми лунали вітання від незмінних учасників художньої самодіяльності коледжу Ілони Павлюк, Ангеліни Недошитко, Івана Буртника, чарівних дівчат із групи Т115, Максима Коломиї та Нелі Дмитришин. Поезії про кохання прочитали Вікторія Козловська та Юлія Перець. За традицією, учасниками усіх коледжних свят є студенти-іноземці.

Якби помножити любов усіх людей,
ту, що була, що є, й що потім буде,
то буде ніч. Моя ж любов – як день,
не знають ще чуття такого люди.

Якби зібрати з неба всі зірки
і всі сонця з усіх небес на світі, –
моя любов горітиме яркіш за всі сонця,

на тисячі століттів…

{gallery}news/2020/2020_02_23/3{/gallery}