Небайдужі тернополяни збираються у волонтерській кухні від громадської спільноти “Бункер С” (вул. Старий ринок, 1а) для ліплення вареників воїнам у зону АТО. Запрошують долучитися всіх охочих, а також допомогти необхідними для цього продуктами: картоплею, борошном, смальцем. Вареники, які ліплять  для воїнів тернопільські волонтери, дуже популярні на Сході. Смакують ними бійці з усіх куточків України.

Нашим воїнам важлива будь-яка підтримка і допомога. Їм приємно відчувати турботу тернопільського жіноцтва. А вареники – не лише пожива для організму, а й психологічна зброя, яка зміцнює дух; адже вони несуть із собою тепло рідної домівки.  

Долучилися до акції і учні відділення професійної підготовки коледжу. Вже кілька разів майстер виробничого навчання Гупка В.М. з дівчатами, які навчаються за професіями “Гувернер. Соціальний робітник” та “Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору” приходять на допомогу волонтерам. Участь 15-20-ти молодих спритних пар рук значно пришвидшує роботу.

 

Своєю працею дівчата підтримують бойовий дух захисників України з вірою у перемогу. 

{gallery}news/2017/2017_03_15/5{/gallery}