У листопаді українці відзначали День працівників соціальної сфери, професійне свято тих, хто творить добро, виявляє милосердя до інших не стільки з обов’язку, а радше за покликом серця, тих, чия праця сповнена душевного тепла. І ці осінні дні, традиційно приурочені в Технічному коледжі професії «Гувернер. Соціальний робітник», учні запам’ятали завдяки різноманітним цікавим заходам, солодкому ярмарку, виставці робіт, які організували разом з учнями майстри виробничого навчання та викладачі.

Тиждень професії розпочав щорічний ярмарок солодощів. Учениці запрошували всіх охочих поринути у світ смаколиків, які вони власноруч спекли. А зібрані кошти використали з благодійною метою.

У бібліотеці – Центрі Коронації Слова учні групи СПГ-14 зустрілися з відомою письменницею Анастасією Нікуліною. Лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» презентувала нову книгу «Сіль для моря, або білий кит», захопливий роман для підлітків. 

 

Тиждень професії учні запам’ятали і завдяки неймовірній зустрічі з талановитою письменницею, чудовим оповідачем Валентиною Семеняк, членом Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України.


 

Учениці групи СПГ-34 подарували дошкільнятам міста лялькову виставу «Ріпка».