5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб студенти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

Студенти та викладачі Технічного коледжу долучилися до спільного проведення цього дня, приєднавшись до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні, за участю Кіберполіції України  та компанія ERC.

Під час вебінару студенти прослухали цікаві та повчальні лекції  на теми: « Кібератаки та інтернет-шахрайство» та «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Після цього учасники семінару проходили онлайн-тестування та отримали відповідні сертифікати.

Кожен учасник вебінару отримав доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”. Студенти поставили цікаві запитання експертам в анкеті зворотного зв’язку. Під час проведення заходу вони отримали багато важливої інформації для себе, адже знання з Кібербезпеки сьогодні так само важливі, як знання з Правил дорожнього руху.

 {gallery}news/2019/2019_02_19/2{/gallery}