В Україні офіційно День автомобіліста і дорожника відзначається з 1993 року. Свято заснували, щоб показати важливість роботи працівників автотранспорту та дорожньої галузі – наскільки вони спрощують наше життя і роблять його зручнішим. Він був заснований відповідно до указу президента України. Згідно з документом, для свята відводиться остання неділю жовтня, саме тому його дата щороку змінюється. Цей день вважається офіційним святом всіх працівників дорожньо-транспортної галузі – не лише тих, хто за кермом.

Так і в нашому коледжі вже за доброю традицією відбулось святкування професійного свята автомобілістів, в рамках святкування було організовано та проведено ряд конкурсів на визначення професіональних знань та навичок, а також на перевірку реакції та загальну ерудицію. Переможці конкурсів звичайно ж були нагороджені грамотами та заохоченнями.

Також в рамках святкування було організовано конференцію «Сучасний спеціаліст очима працедавця», де студенти нашого коледжу мали можливість зустрітись з керівниками профільних підприємств Тернопільщини, задати їм свої запитання, а також почути їх точку зору, якими вони бачать сучасних випускників коледжу.

Зокрема, на семінарі були присутні такі представники:

1. Басок Ігор Сергійович – приватний підприємець, «В and K». Організація перевезень в США.

2. Жаровський Сергій Ігорович – керівник відділу експедиції ТОВ «Західний контейнерний термінал».

3. Луковський Михайло Ігорович – технічний директор ТОВ «Західний контейнерний термінал».

4. Штокайло Володимир Ігорович – керівник відділу GPS моніторингу Агрокомпанія «Дружба».

5. Гудима Ірина Віталіївна – сервіс-менеджер «Тойота моторс».

6. Садовий Іван Степанович – слюсар з ремонту автомобілів «SR Дизель сервіс»

7. Николин Ярина Вікторівна – директор з персоналу ТОВ «МВ Стеллар»

8. Левчик Віктор Михайлович – директор СТО «Автомісто».

{gallery}news/2019/2019_11_05/5{/gallery}