16 березня 2019 року в «Центрі науки Тернополя» відзначили День Ардуіно. До організації свята долучились Тернопільська міська рада, ГО “Центр науки Тернополя”, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя, Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, Тернопільська міська станція юних техніків.

“Наша місія – збудувати мости співпраці і надати спільний простір для всіх Arduino-мейкерів у Тернополі, районі та області. У вік інформаційних технологій роботи та “розумні” речі – це близьке майбутнє. Ми заохочуємо молодь до технічної творчості та обрання нових перспективних професій”, – прокоментували координатори події – доценти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Олег Назаревич та Юрій Лещишин.

Учасники свята побували на цікавих майстер-класах й отримали сертифікати про їх проходження, заслухали доповіді досвідчених розробників та почули консультації експертів. Також вони побачили корисні розробки: “Автономна розумна теплиця (Automated Greenhouse)”, “Інформаційна технологія екомоніторингу (IoT та екосистема)”, “Інтерактивний наплічник”, “Розумний” будинок, “Сигналізація за допомогою лазерів”, “Система спортивного хронометражу”, “Система автоматичного освітлення”, “Дистанційно керований автомобіль”, “Back engineering та Ардуіно проекти”.Присутні дізналися про практичне застосування для Smart City, Smart House та Smart Agro.

Команда Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя в складі студентів групи КІ-306 Капаціли Марії, Халак Христини, Сабата Романа, Мороза Олександра, Чеха Тараса, Вощило Руслана під керівництвом викладача Недошитка Андрія Григоровича брали участь у майстер-класах (воркшопах) в ролі інструкторів.

Андрій Григорович також виступив з доповіддю “Система спортивного хронометражу”, у якій презентував розробку від Лабораторії технічних рішень «Techno-lab» для вихованців Тернопільського дитячого спортивного клубу «Екстрім».

{gallery}news/2019/2019_04_07/2{/gallery}