З року в рік існує одна хороша традиція у нас в коледжі: наймолодші члени дружної коледжівської родини представляють увазі громади свої таланти та вміння. Вони співають, танцюють, декламують вірші, грають на музичних інструментах… І називається цей культурно-мистецький захід – “Дебют Першокурсника”. 

22 листопада свято, пов’язане тематикою та часом із відзначенням Всесвітнього Дня студентства, з успіхом відбулось на відділеннях молодших спеціалістів. У цьому масштабному заході взяли участь 11 груп першого курсу. З певністю можна сказати, що наш навчальний заклад збагатився на талановиту, активну і творчу молодь. 

Гостем свята став дитячо-юнацький танцювальний клуб “Фортуна”, учасники якого виконали кілька танців разом зі студентами групи ОКС-106.

За результатами конкурсу І місце здобула група ОТП -111 (керівник Радик Х.Т.), ІІ місце – ОПК-121 (керівник Болюбаш Р.Ю.), ОТ-115 (керівник Мацикур Г.В.), ІІІ місце – ОКС-105 (керівник Метюк Т.В.). 

Вітаємо кращих із кращих!

Слід зауважити, що аналогічний захід відбувся 23 листопада на відділенні професійної підготовки серед учнів першого року навчання. 

{gallery}news/2016/2016_12_02/1{/gallery}