Студентка групи КІ-305 ВСП «ТФК ТНТУ» Олександра Солоненко стала учасницею CCI exchange program (американської програми обміну «Ініціатива місцевих коледжів», яка фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки) та  здобуватиме освіту в одному з освітніх закладів Сполучених Штатів Америки у 2021-2022 навчальному році.

Відомо, що «Ініціатива місцевих коледжів» (CCI) надає учасникам  можливість навчатися за однорічною академічною програмою та отримати сертифікат у місцевому коледжі в галузях, визначених CCI. Вона формує технічні навички учасників, покращує їхні лідерські якості та зміцнює рівень володіння англійською мовою. Студенти CCI беруть участь у заходах місцевих громад з некомерційними організаціями, у масштабних національних заходах, таких як День Мартіна Лютера Кінга; набувають практичного професійного досвіду. Учасники  програми також отримують можливість розвивати лідерські навички за допомогою ексклюзивних програм лідерства CCI, таких як “Шляхи до успіху”, приєднуються до молодіжних груп для пропагування справ, про які вони піклуються. Хлопці та дівчата черпають інформацію про американське суспільство та культуру й діляться здобутками своєї культури з американськими та іншими іноземними студентами за допомогою формальних і неформальних заходів, таких як «сім’ї дружби», життя в кампусі та екскурсії.

Відбір фіналістів програми складався з трьох етапів:

  1. заповнення аплікаційних форм;
  2. написання восьми есе, які мали допомогти  організаторам ССІ зрозуміти, чим займається студент та чим цікавиться, з якою метою бере участь у програмі, які цінні знання та навички зможе отримати, навчаючись у США;
  3. онлайн-співбесіда з представниками американського посольства.

Вітаємо Олександру та її наставника – викладача англійською мови Оксану Олександрівну Фук! Бажаємо легко та з успіхом здолати ще не одну вершину на шляху до професійного Олімпу!