В рамках проведення тижня механічних дисциплін студенти груп спеціальності «Галузеве машинобудування» відвідали підприємство «Електронтранс» у м. Львів.

ТОВ «Електронтранс» створене у 2011 році корпорацією «Електрон», фірмою «TransTec F&E Vetschau UG» (Німеччина) та ТОВ «Автотехнопроект». На сьогоднішній день СП «Електронтранс» – підприємство повномасштабного виробництва, що спеціалізується на проектуванні та виробництві сучасного міського електротранспорту – трамваїв, тролейбусів, електробусів та  міських  пасажирських автобусів, агрегатів та запасних частин.

СП «Електронтранс» – це сучасний машинобудівний завод з технологічно гнучким виробництвом, що сьогодні виготовляє трамвайні вагони для колій різної ширини – 1000 мм, 1435 мм та 1524 мм – тобто не лише для міст України, але й на експорт – у держави СНД та Європейського Союзу.  У склад підприємства входять конструкторсько-технологічні бюро, механозаготівельне, зварювальне, фарбувальне та складальне виробництва.

Виробничі потужності СП «Електронтранс» дозволяють виготовляти 100 трамваїв або 100 тролейбусів чи електробусів на рік.

Особливе зацікавлення студентів викликала дільниця механічної обробки, яка обладнана металообробними верстатами з числовим програмним керуванням. Комп’ютерні пристрої українського виробництва WL4 дозволили вдихнути нове життя в механіку металообробного обладнання, тепер верстатати иконують сучасні виробничі завдання.

Цікава та змістовна екскурсія дозволила студентам по новому подивитись на тролейбуси та трамваї виробництва «Електронтранс», багато з яких курсують вулицями старовинного Львова.

Викладачі коледжу та студенти груп МГ висловлюють щиру вдячність комерційному директору ТОВ «Електронтранс» Будзану Володимиру Івановичу за цікаву і змістовну екскурсію і бажають подальшого розвитку та процвітання.

{gallery}news/2019/2019_11_06/1/1{/gallery}