В рамках міжнародного співробітництва 30 серпня 2016 р. Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя з діловим візитом відвідали представники фірми AUTOCAM (Польща): Томаш Барановський – керівник відділу управління персоналом та Томаш Барчик – керівник виробництва.

Фірма AUTOCAM (Польща) знаходиться в м. Каменна Гура (100 км від Вроцлава, поряд з кордоном з Німеччиною і Чеською Республікою) та входить до групи компаній високоточних компонентів AUTOCAM корпорації NN. Головний офіс групи: Кенвуд, Мічіган, США. Група компаній високоточних компонентів AUTOCAM має 16 виробничих підприємств, розташованих в США, Франції, Мексиці, Польщі, Бразилії та Китаї, з виробничими площами 100000 м2, які виготовляють більше 2 млн. деталей щодня.

Фірма AUTOCAM (Польща) спеціалізується на високоточному точінні, фрезеруванні зубчастих коліс, фрезеруванні, шліфуванні, свердлінні, обкатці, термічній обробці поверхонь деталей для автомобільної галузі (деталей паливних систем, газорозподілних механізмів, стартерів, та ін.). ЇЇ головними клієнтами є всесвітньо відомі фірми, такі як Borg Warner, Brose, Continental, Bosch, Denso, Nidec та ін.

В рамках візиту відбулося знайомство з матеріально-технічною та навчальною базою Технічного коледжу, зустрічі з адміністрацією, викладачами та студентами ІІІ та ІV курсів спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» Технічного коледжу. В результаті спілкування зі студентами, викладачами циклової комісії механічних дисциплін та адміністрацією коледжу, розгляду навчальних програм з фахових дисциплін та дипломних проектів була дана висока позитивна оцінка навчального закладу і відмічено належний рівень підготовки фахівців. Також була досягнута домовленість про укладання Угоди про співпрацю між Технічним коледжем ТНТУ ім. І. Пулюя та фірмою AUTOCAM (Польща), а також проходження на фірмі AUTOCAM (Польща) технологічної та переддипломної практик у весняному семестрі 2016/2017 н.р. шістьма найкращими студентами ІV курсу спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях».

{gallery}news/2016/2016_09_01/pix{/gallery}