23 листопада 2016 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Технічним коледжем ТНТУ імені Івана Пулюя та польським підприємством Autocam Poland Sp. z o.o., яке розміщене у місті Кам’яна Гура (Нижньосілезьке воєводство).

З цією метою делегація коледжу відвідала підприємство. Адміністрація Autocam Poland люб’язно провела ознайомлення з виробництвом, детально розказала про типи деталей, які виготовляються на підприємстві, технологічні особливості виробництва. Делегація відвідала цехи підприємства, спеціальні лабораторії, складські приміщення тощо.

Слід зазначити, що Autocam Poland – це підприємство, оснащене найновішим верстатним обладнанням, сучасною вимірювальною технікою, обладнанням автоматизованого контролю якості деталей. Групи верстатів об’єднані в роботизовані комплекси. На підприємстві виготовляються деталі для автомобілів різних торгових марок.

Угода про співпрацю передбачає проходження студентами Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя технологічної практики на Autocam Poland.

Студенти групи ОМР-400 протягом тривалої практики зможуть ознайомитись з роботою обладнання, отримати необхідні навики роботи на різних типах верстатів, вивчити прийоми здійснення контролю за точністю та якістю виробів. Значним кроком стане робота з технічною документацією і кресленнями за європейськими зразками.

Також студенти зможуть ґрунтовно покращити знання мов – польської і технічної англійської.

Всі практиканти будуть забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту. Адміністрація Autocam Poland подбала і про побут та проживання наших студентів протягом практики.

Побажаємо студентам успішної роботи та вдалого завершення практики!

{gallery}news/2016/2016_12_16/2{/gallery}