7 травня –  День радіо. Поява цього свята нерозривно пов’язана з діяльністю видатного російського фізика та електротехніка Олександра Попова, який одним з перших спробував перетворити електромагнітні коливання в зрозумілу ретрансляційну людську мову і таким чином створив перший прототип радіоприймача. Саме у цей день у 1895 році Олександр Попов здійснив перший сеанс радіозв’язку.

З нагоди професійного свята з 7 по 11 травня 2018 року у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя пройшов тиждень радіо.

Так, протягом тижня майбутні спеціалісти в галузі телекомунікацій та радіотехніки змагалися за першість у різноманітних конкурсах та змаганнях. Серед них не лише професійні конкурси («Конкурс на кращого раджіомонтажника», «RADIOQUEST», «Конкурс стінгазет «Студентська правда», «Конкурс відеороликів «Моя група»), а й різноманітні спортивні змагання, а саме: турнір з футболу, волейболу, настільного тенісу та перетягування линви,  які дали можливість студентам продемонструвати не лише свої професійні знання та вміння, а й культурний та спортивний розвиток.

Даний тиждень радіо є в коледжі традиційним і щорічно дозволяє виявляти юних талантів-радіотехніків, сформувати команду коледжу для участі у Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки. Разом з тим, цей захід дає можливість студентам весело та змістовно провести позаурочний час, познайомитись із колегами з інших груп, завести нових друзів. Адже працівники в галузі телекомунікацій повинні бути не лише професіоналами своєї справи, а й мати високий культурний рівень. Тому викладачі циклової комісії радіотехнічних дисциплін при допомозі викладачів інших циклових комісій прикладають багато зусиль не тільки щоб забезпечити професійний ріст студентів, а й намагаються забезпечити їх всесторонній розвиток. Одним із найяскравіших дійств став RADIOQUEST, під час якого студенти не тільки вирішували різноманітні радіотехнічні завдання, а й мали можливість заробити певні призи.

У п’ятницю, в заключний день відбувся конкурс відеороликів «Моя група» та підведення підсумків тижня радіо. Переможці тижневого «радіомарафону» були нагороджені грамотами та заслуженими призами.

{gallery}news/2018/2018_05_15/{/gallery}