6-го березня для студентів коледжу професор прочитав чергову лекцію, на якій розкрив, зокрема, тему етичності бізнес-процесів. 

{gallery}news/2018/2018_03_06/1{/gallery}

 

Впродовж багатьох років в США існує дистанційне навчання, Distance education – сучасний вид освітніх послуг. Дистанційна форма навчання у США поєднує в собі кращі риси очного та заочного навчання. Отримання знань за допомогою комп’ютера для більшості американських студентів стало буденною справою. На відміну від традиційного, в дистанційному навчанні ті ж дидактичні принципи (науковість, системність, систематичність і послідовність, активність, мотивація тощо) реалізуються за допомогою спеціальних способів, зумовлених можливостями інформаційного середовища Інтернет; взаємодія викладача та студентів має певну специфіку; забезпечується врахування індивідуальних можливостей та особистого досвіду кожного студента.

На зустрічі з викладацьким колективом коледжу містер Залдівар поділився власним досвідом і провів майстер-клас зі створення курсу дистанційного навчання. 

Ця тема становить великий інтерес для педагогів, адже вже більше десяти років в коледжі функціонує система електронного навчання, реалізована викладачами циклової комісії комп’ютерних систем і мереж. На сервері більше 130-ти інструкторів-тьюторів розміщують розроблені ними курси для поглиблення знань зі спеціальних дисциплін та загальноосвітніх предметів, методичні матеріали. Можливостями дистанційного навчання на даний час вже скористались більше 6000 слухачів.

На численні запитання викладачів відповіли гість з-за океану і директор коледжу В.П. Калушка.

{gallery}news/2018/2018_03_06/2{/gallery}