З 25 по 27 червня 2019 року на відділенні транспорту та та інженерної механіки відбувся захист дипломних проектів студентів групи ОМР-400 спеціальності 5.05050302 «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях».

Захист дипломних проектів проводився на відкритому засіданні екзаменаційної комісії, головою якої був призначений заступник генерального директора з науково-технічного розвитку ТОВ «ОСП Корпорація Ватра» Вовк Ярослав Юрійович. Теми дипломних проектів були сформульовані у відповідності до специфіки підприємств, на яких студенти проходили технологічну та переддипломну практики. В усіх 22 представлених дипломних проектах студентами були розроблені 3D-моделі вузлів та деталей, виконані у різних системах автоматизованого проектування. 

Рецензування дипломних проектів проводили Лещук Роман Ярославович, к.т.н., доцент, декан факультету інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ ім. І.Пулюя, Кобельник Володимир Романович, к.т.н., доцент кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин ТНТУ ім. І.Пулюя, Комар Роман Васильович, к.т.н., доцент кафедри технології машинобудування ТНТУ ім. І.Пулюя. Рецензенти відзначили високий професійний рівень виконання дипломних проектів. 

За результатами захисту дипломних проектів загальна успішність склала 100%, а якість знань – 86%. Усім 22 випускникам спеціальності 5.05050302 «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» екзаменаційна комісія присвоїла кваліфікацію «технік-технолог». Студенти Бойко Богдан Леонідович та Червеняк Роман Михайлович отримали дипломи з відзнакою.

{gallery}news/2019/2019_07_10/1{/gallery}