Уміння створювати якісні й цікаві веб-сайти наразі стає однією з найважливіших складових інформаційної культури людини, адже від того, як вона зможе представити у світовому інформаційному просторі себе, коло своїх професійних та особистих інтересів або ж реалізувати в Інтернеті той чи інший проект, пов’язаний із професійною діяльністю, багато в чому залежить успішність її кар’єри. 

Одним із завданням професійної підготовки студентів 3-го курсу спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя, в процесі проходження комп’ютерної практики, була розробка користувацьких web-ресурсів (web-сайтів). 

По завершенні комп’ютерної практики студенти мали можливість представити свої роботи перед своїми оногрупниками і компетентним журі у складі Капаціли Ігора Богдановича та Радчик Галини Іванівни. Захист студентських робіт відбувся  04 квітня на третій парі в 220 аудиторії. Усі студентські розробки були високо оцінені іт-експертами, присутніми на парі. Окрім цього студенти могли ближче познайомитися з професіями веб-дизайнера та веб-програміста, які представили Марія Кравчук та Костирська Ірина. Про процес створення сайтів розповів Собчук Віталій, доповідь про можливості сучасного просування веб-сайтів, підготував Паньковецький Богдан і цікаво доповнив Ігорем Богданович. Після представлення робіт було здійснено студентське голосування, згідно якого було обрано найкращий сайт. В результаті найкращим було оголошено сайт, який був розроблений Марією Кравчук та Кошло Михайлом на тему: «Anylowe.ua» – український аніме-портал, розміщений в мережі Інтернет за наступною адресою http://anitest.000webhostapp.com/. Цікаво, що результати студентського голосування співпали з оцінкою журі. Комплексна робота дизайнера Марії та веб-програміста Михайла Кошло, булла оцінена дипломом. Як свідчать результати практики, розглянуті творчі роботи студентів, практика досягла своєї мети. З чим і вітаю студентів групи ОКС-306.

PS. Деякі із студентських розробок, представлених до захисту і розміщених в мережі Інтернет можна переглянути за наступними посиланнями: 

  1. http://zalissia.zzz.com.ua/index.html Сайт-візитка с. Залісся (розробник Дмитро Рибак) 
  2. http://practic.kl.com.ua/index.html Сайт на тему веб-програмування (розробник Собчук Віталій)
  3. http://countryhacker.adr.com.ua/poland1.html Топ-15 країн з найкращими програмістами (розробники Паньковецький Богlан та Соленко Сергій)
  4. http://krasivo.zzz.com.ua/ Сайт на тему: “Найкрасивіші місця України” (розробники Чайковський Олександр та Петришин Зоряна).
  5. Medyn.zzz.com.ua Сайт-візитка с. Медин, підволочиського р-ну. (розробник Дмитро Радчук)

Керівник практики  – м. в.н., викладач 1-ї категорії Штокало Л.Я.

{gallery}news/2017/2017_04_14/3{/gallery}