28 січня в Тернопільському технічному коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя відбувся день відкритих дверей. У цей день майбутні абітурієнти ознайомились з навчальним закладом, його історією, традиціями, отримали вичерпну інформацію щодо правил прийому до коледжу та умов навчання безпосередньо від керівництва: Калушки В.П.- директора коледжу, заступників директора:Шевчук Я.Д., Мартин Г.М. та заввідділеннями: Кутко О.М,  Приймак В.А., Макосій С.Т.

Для тих, хто ще не визначився з напрямом підготовки, працівники коледжу надали профорієнтаційні консультації. Гості отримали відповіді на найбільш актуальні для них запитання- які документи слід надати приймальній комісії, які форми навчання передбачені, чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому, а також, що вивчатимуть майбутні фахівці і де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу.

При зустрічі з абітурієнтами та їх батьками керівництво коледжу надало інформацію про пріоритетні напрями наукових досліджень, про новітні досягнення й останні розробки, а також показали значний список випускників, що працюють у престижних організаціях.

Наприкінці, приязну атмосферу зустрічі зігріли учні коледжу із святково-розважальною програмою. Свої здібності продемонстрували учасники художньої самодіяльності під керівництвом Мацейкова А.А.