З 14 по 25 червня 2021 року у Тернопільському фаховому коледжі проходили захисти дипломних проектів студентами спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Для забезпечення належного рівня захисту проектів, а також враховуючи значну кількість випускників-молодших спеціалістів – по даній спеціальності працювали дві екзаменаційні комісії.

Загалом члени комісій заслухали доповіді 94 студентів денної форми навчання, які були допущені до захисту дипломних проектів і пройшли відповідну підготовку згідно навчального плану.

Всі дипломні проекти мали типову для даної спеціальності структуру і їх тематика в більшості стосувалася удосконалення технологічних процесів технічного обслуговування, ремонту, діагностики різних механізмів, систем та вузлів сучасних автомобільних транспортних засобів в умовах профільних підприємств.

Як і минулого року – цьогоріч карантинні заходи також внесли свої обмеження в процес розробки та захисту дипломних проектів, однак дані труднощі не стали на заваді успішного завершення навчального процесу.

Усі члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень теоретичної та практичної підготовки фахівців та організації процесу захисту дипломних проектів.

Під час захисту дипломних проектів відбувалися цікаві дискусії, заслухано чимало новаторських рішень у вирішенні проблем організації сервісного обслуговування автомобілів.

Також потрібно відзначити, що паралельно із захистом дипломних проектів молодших спеціалістів проходив і екзамен з фаху для здобуття ступеня вищої освіти “Бакалавр” за спеціальністю 274 “Автомобільний транспорт”.

Циклова комісія автомеханічних дисциплін щиро вітає всіх своїх випускників із успішним завершенням навчання та бажає успіху, кар’єрного росту у своїй професійній діяльності!

{gallery}news/2021/2021_07_11/1{/gallery}