26-го жовтня 2018 р. в Тернопільському академічному обласному українському  драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка відбулась урочиста академія, присвячена ювілею нашого навчального закладу – 25-річчю від його заснування. Технічний коледж Тернопільського приладобудівного інституту, новий навчальний заклад Західного регіону, було створено за наказом Міністерства освіти України на базі Тернопільського технікуму радіоелектронного приладобудування та професійно-технічного училища №9.

 

Ювілей коледжу проходив з особливою урочистістю. Для студентства, працівників коледжу, численних гостей, які зібрались на Театральному майдані, що майорів національною символікою та вишиванками, був представлений святковий флешмоб за участю колективів художньої самодіяльності коледжу.
Урочиста академія в залі драмтеатру свято розпочалось, за традицією, з молитви. Отець Юстиніан, з яким коледж поєднує міцна давня дружба, звернувся до залу з проповіддю про важливість праці педагогів.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/1{/gallery}

 

Із вітальними словами до присутніх у залі звернулися заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ю. З. Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Л. Л. Крупа, заступник міського голови Л. О. Бицюра і начальник управління освіти і науки ТОДА О. З. Хома, вручили грамоти колективу та працівникам коледжу.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/2{/gallery}

 

Привітав педагогічний колектив народний депутат України, голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» О. О. Марченко. Дячун Теодор Григорович, керівник Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА, подарував для бібліотеки коледжу книжки своїх спогадів. 

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/3{/gallery}

 

Від колективу технічного університету коледж вітали тимчасово виконуючий обов’язки ректора, проректор з наукової роботи Р. М. Рогатинський, вчений секретар вченої ради університету Крамар Галина Михайлівна та проректор з науково-педагогічної роботи Дячук Степан Федорович.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/4{/gallery}

 

На святкові урочини в коледж прибула фахівець з питань освіти посольства США в Україні Терновська  Віра Василівна.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/5{/gallery}

 

Теплі дружні стосунки поєднують Технічний коледж з польськими навчальними закладами. З найкращими побажаннями до нас завітали президент спілки вчителів Польщі Цєшинського відділення Ядвіга Лінцер та колеги з  спілки шкіл економічно-гастрономічних у місті Цєшин –  директор Ліліана Земла і заступник директора Божена Каня-Сітек.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/6{/gallery}

 

З вітанням до присутніх звернулись представники Всеукраїнської Асоціації працівників вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. – заступник голови правління Асоціації, заступник директора з навчальної роботи Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну Коса Тетяна Григорівна і  член Ради Асоціації, заступник директора з навчальної роботи Вінницького технічного коледжу Довгань Діана Юріївна.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/7{/gallery}

 

Від тернопільських вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації коледж з ювілеєм привітали директор коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Мартинюк Василь Федорович,  проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету Фальфушинська Галина Іванівна та проректор з науково-педагогічної роботи та соцiальних питань Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Слабий Олег Богданович.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/8{/gallery}

 

На свято коледжу з подарунками прибули представники базових підприємств та організацій – Карпик  Ярослав Михайлович, голова правління акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон», заступник голови правління акціонерного товариство «Тернопільський молокозавод» Величко Володимир Богданович та генеральний директор торгово-розважального  центру «Подоляни» Михайло Ібрагімов. 

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/9{/gallery}

 

Від Спілки голів обласних рад директорів вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації України коледж з ювілеєм привітали голова Спілки, директор Київського технікуму електронних приладів А. К. Похресник, Голова ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Львівської області, директор Технологічного коледжу ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» Дадак Роман Михайлович та Голова ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Одеської області, директор Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій Коваленко Анатолій Володимирович.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/10{/gallery}

 

З різних куточків України на ювілей коледжу з’їхалися учасники українсько-американської програми «Адміністрування в системі коледжів у США (доуніверситетська освіта)», в якій брав участь директор нашого навчального закладу В.П. Калушка.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/11{/gallery}

 

Наші земляки – директори коледжів Тернопільської області щиро привітали колектив Технічного коледжу.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/12{/gallery}

 

Голова Тернопільської  обласної  організації  профспілки працівників освіти і науки України МОКЕЙ Людмила Іванівна і директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Тернопільської області Гордійчук Леся Леонідівна побажали коледжанам нових звершень на освітянській ниві.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/13{/gallery}

 

Із словами вдячності за щирі слова вітань до присутніх в залі звернувся директор коледжу, к.т.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, голова Ради директорів ЗВО I-II р.а. Тернопільської області В.П. Калушка.

{gallery}news/2018/2018_11_02/2/14{/gallery}