З 22 по 27 червня відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності: “Організація перевезень і управління на автотранспорті” та “Транспортні технології”. Це було логічним завершенням довгої і копіткої праці як самих студентів, так і всіх викладачів коледжу, особливо членів циклової комісії автомобільних перевезень.

Близько місяця студенти під пильним наглядом керівників трудились над виконанням дипломного проекту, в ході якого вивчали існуючий стан перевезень, аналізували недоліки, приймали складні інженерно-технічні рішення та надавали свої пропозиції щодо покращення умов надання транспортних послуг.

Впевнені, чіткі, точні та лаконічні відповіді студентів справили хороше враження на членів екзаменаційної комісії. Голова комісії – начальник відділу транспорту Тернопільської міської ради Вітрук Олег Павлович вже не вперше приймає участь в захисті дипломних проектів, і завжди відзначає високий рівень підготовки студентів .

По закінченні захисту члени комісії дали настанови студентам на майбутнє та побажали успіхів у подальшому навчанні та високих кар’єрних досягнень.

{gallery}news/2018/2018_08_16/2{/gallery}