Незважаючи на карантинні умови, 9 листопада 2020 року, у День української писемності та мови, у Технічному коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя традиційно стартував Тиждень філологічних дисциплін.

Уранці викладачі та студенти закладу освіти писали ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Виклики книжкової ери», який створив письменник та видавець Іван Малкович.

А після обіду цього ж дня талановиті студенти взяли участь у І етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

11 листопада відбувся онлайн майстер-клас з культури української мови для викладачів «Говорімо правильно, пишімо грамотно…». Голова циклової комісії філологічних дисциплін  Тетяна Василівна Бойчук  провела для учасників заходу орфоепічний практикум, проаналізувала основні зміни до нової редакції правопису та поділилася лайфхаками з української мови.

12 листопада студенти-менеджери мали можливість поспілкуватися із просвітянкою й журналісткою Оленою Мудрою, яка прийшла в коледж на запрошення викладачки української мови та літератури Галини Григорівни Шот. Хлопці й дівчата не лише почули про діяльність «Просвіти», її роль у збереженні рідного слова та формуванні національної свідомості українців, але й отримали інформацію про молодіжні проєкти організації, почули корисні поради.

А ще упродовж цілого тижня в студентських аудиторіях лунали вірші про красу й силу рідного слова та бесіди про мову як запоруку існування нації.

 {gallery}news/2020/2020_11_29{/gallery}