28 січня 2020 року на базі Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя відбулася інструктивно-методична нарада з питань реєстрації осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. В нараді взяли участь працівники закладів вищої освіти , що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста Тернопільської області, відповідальні за формування реєстраційних документів осіб, які у 2020 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Голова Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської області, директор коледжу Калушка Володимир Павлович дав оцінку запропонованій урядом стратегії реформування професійної освіти, яка полягає в ототожненні фахової передвищої освіти з професійно-технічною освітою, що могло б призвести до різкого погіршення якості підготовки випускників коледжів, яких за вимогами до змісту, обсягу і рівня освітньої та фахової підготовки понизять до освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника.

Заступник директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шайнюк Юрій Чесловович ознайомив учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2020 році, наголосивши на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти та серед батьківської громадськості з питань організації і проведення ЗНО. Увагу присутніх було зосереджено на ролі закладів освіти у реєстрації осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання та на нововведеннях, які чекатимуть учасників незалежного тестування у 2020 році.

Методист Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської області Лещик І.Б. висловила подяку за плідну співпрацю, яка полягає у створенні комфортних умов на благо успішного майбутнього вихованців закладів освіти І-ІІ р.а. Тернопільської області.

На завершення наради Ю.Ч. Шайнюк відповів на запитання учасників зустрічі.

{gallery}news/2020/2020_02_10{/gallery}