Початок нового навчального року Технічний коледж відзначив у ТРЦ «Подоляни». Напутні слова та благословення для студентів, учнів, педагогів та гостей свята виголосив священик церкви св. ап. Петра отець Пантелеймон. 

З початком нового навчального року привітав студентів, учнів та педагогів директор коледжу, к.т.н., доцент, заслужений працівник освіти України, голова Ради директорів ЗВО I-II р.а. Тернопільської області В.П. Калушка.

Долучилась до привітань президент благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак, яка побажала усім присутнім натхнення, успіхів та віри у мирне і щасливе майбутнє України.

«Наша мрія здійснилась – ми стали студентами Технічного коледжу», –  прозвучало у виступі студента першого курсу Олійника Дениса. 

Святковий настрій молоді, гостям свята та відвідувачам ТРЦ “Подоляни” створювали учасники зразкового ансамблю народного танцю Технічного коледжу «Промінь», народного ансамблю «Галичани» та учасники літературно-музичної вітальні. 

Особливою окрасою концертної програми став виступ студентів відділення підготовки іноземних громадян. 

Дирекція та педагогічний колектив коледжу висловлює щиру вдячність адміністрації ТРЦ «Подоляни» за допомогу в організації святкування Дня знань, а також вітає усіх з початком 2019-2020 навчального року.

{gallery}news/2019/2019_09_06/1{/gallery}

{gallery}news/2019/2019_09_06/2{/gallery}